Termokrūze ZOJIRUSHI Stainless Mug SM-KHF36NL 0.36L Zelta

Termokrūze ZOJIRUSHI Stainless Mug SM-KHF36NL 0.36L Zelta
Skaits:
Produkta apraksts

Zojirushi– tradīcijām bagāts, un sens, ģimenes uzņēmums, kurš jau vairāk nekā 90 gadus specializējas tieši termosu, trauku, kuri paredzēti tūrismam, un dažādu citu termo trauku ražošanā. 1918. gads ir pirmssākumi uzņēmuma, kad Osakā, tika reģistrēta preču zīme Ichikawa Brothers, kura ražoja vakuuma pudeles. Jau 1948. gadā tika sākta termosu, ar vakuuma termo izolāciju, ražošana. Pateicototies kam, uzņēmums ieguva līdera pozīcijas Japānas tirgū, un ļāva paplašināt ražošanas jaudas, kā arī noieta tirgu, ārpus Japānas. 1961. gadā uzņēmums mainīja nosaukumu uz Zojirushi Corporation, kā arī ieviesa jau zināmo logo – ziloni.

Nedaudz par Zojirushi inovācijām. 1964. gadā Zojirushi bija pirmais uzņēmums, kurš ieviesa speciālu, automatizētu ražošanas procesu, un iekārtas, vakuuma termo izolācijas produktu ražošanai. Tajā laikā nevienam uzņēmumam šādas tehnoloģijas un iekārtas nebija pieejamas.

1981. gadā tika prezentēti pasaulē pirmie termosi ar metālisku vakuuma kolbu. Termoss iznāca viegls, bet izturīgs, nemaz nerunājot par tā spējām saglabāt ilgi temperatūru. Uz šīs metāliskās bāzes, nedaudz vēlāk, tika radītas termokrūzes, kuras ir salīdzinoši mazāka izmēra, ar erganomisku dizainu, iespēju atvērt un aizvērt tās ar vienu roku. Sekojoši, radās arī termo trauki ēdiena uzglabāšanai.

Lieki piebilst ka ir vēl virkne tehnoloģiju un ražošanas knifu, lai padarītu Zojirushi produkciju ērti lietojamu, kopjamu. Tāpat zīmols piedāvā iegādāties atsevišķi dažādas daļas no termosa – vāciņus, korķus, rokturus, gadījumā, ja jūs savu esiet pazaudējis vai daļa ir bojāta.

Zojirushi zīmols piedāvā jaunākās tehnoloģijas, modernu dizainu un augstāko kvalitāti, radītu Japānā! Turkāt Zojirushi produkti ir lietojami ne tikai siltuma saglabāšanai, bet arī, piemēram, aukstā laikā, lai saglabātu aukstus dzērienus!

Apraksts:

Šī ir uzlabota sērija, ar atjaunotu dizainu, kā arī virkni ergonomiskām iestrādēm. Izmantota ir vakuuma tehnoloģija ar dubultām sieniņām, kā rezultātā var uzglabāt gan karstus, gan arī aukstus dzērienus. Ir mainīts dizains, kas ļauj termokrūzes daudz ērtāk turēt rokās. Krūzes augšpusē ir speciāla palstikāta uzlika, kura aizsargā lūpas no apdedzināšanas riska, pat ja dzēriens ir ļoti karsts. Termokrūzes vāciņu var atvērt ar vienas rokas kustību, tāpat ir speciāls taustiņš lai bloķētu patvaļīgu šī vāciņa atvēršanu. Iekšpuse ir no nerūsējošā tērauda.

Ražotājs: ZOJIRUSHI
Izmērs: 0.36L
Krāsa: ZELTA


kosmodroms