APMAKSA un PIEGĀDE

Veicot pasūtījumu lūdzam norādīt Jums ērtāko preču apmaksas un saņemšanas veidu. Saņemot pasūtījumu, mēs veiksim tā apstiprinājumu pa e-pastu vai telefoniski un vienosimies par preču saņemšanas/piegādes laiku.

Apmaksu par precēm jūs var veikt sekojošā veidā:

  • ar bankas pārskaitījumu, saskaņā ar rēķinu, ko mēs jums nosutīsim
  • skaidrā naudā, saņemot preci mūsu veikalā
  • ar maksājumu karti, saņemot preci mūsu veikalā

Preces jūs varat saņemt sekojošā veidā:

  • ar Omniva.lv pakomātu - pēc maksājuma saņemšanas mūsu bankas kontā, mēs izsūtīsim jūsu preci ar Omniva.lv pakomātu starpniecību uz Jūsu norādīto pakomātu vienas darba dienas laikā. Piegādes laiks viena līdz divas darba dienas. Pakomātu adreses varat apskatīt šeit. Spiningus un citas garākas preces (kas pārsniedz Omniva atļautos izmērus) ar Omniva pakomātu mēs nesūtām!
  • ar Omniva kurjeru - pēc maksājuma saņemšanas mūsu bankas kontā, mēs izsūtīsim jūsu preci ar Omniva kurjeru uz jūsu norādīto adresi vienas darba dienas laikā. Preču piegādes laiks, atkarībā no piegādes vietas, ir viena līdz divas darba dienas. Omniva kurjers jūsu pasūtījumu nogādās norādītajā adresē, iepriekš ar jums sazvanoties un saskaņojot piegādes laiku.
  • ar DPD kurjeru - pēc maksājuma saņemšanas mūsu bankas kontā, mēs izsūtīsim jūsu preci ar DPD kurjeru uz jūsu norādīto adresi vienas darba dienas laikā. Preču piegādes laiks, atkarībā no piegādes vietas, ir viena līdz divas darba dienas. DPD kurjers jūsu pasūtījumu nogādās norādītajā adresē, iepriekš ar jums sazvanoties un saskaņojot piegādes laiku.
  • ar Latvijas Pastu - pēc maksājuma saņemšanas mūsu bankas kontā, mēs izsūtīsim jūsu preci ar Latvijas Pasta starpniecību, uz jūsu norādīto adresi, vienas darba dienas laikā. Preču piegādes laiks atkarīgs no Latvijas Pasta pakalpojumu sniegšanas ātruma - viena līdz trīs darba dienas.
  • mūsu veikalā, Brīvības ielā 277, Rīgā - pēc maksājuma saņemšanas mūsu bankas kontā, jūs varat saņemt preci mūsu veikalā. Izvēloties preci saņemt mūsu veikalā, apmaksu par precēm jūs varat veikt arī skaidrā naudā vai ar maksājumu karti.

Preču piegādes izmaksas:

  • Rīgā 
- bezmaksas piegāde ar Latvijas Pastu vai Omniva pakomātu, ja pasūtījuma summa pārsniedz 50 Eur.
- bezmaksas piegāde ar kurjeru, ja pasūtījuma summa pārsniedz 150 Eur
- 3 Eur, ar Latvijas Pastu vai Omnia pakomātu, ja pasūtījuma summa nepārsniedz 50 Eur
- 7 Eur, ar kurjeru, ja pasūtījuma summa ir mazāka par 150 Eur
  • Latvijas teritorijā
- bezmaksas, ar Latvijas Pastu vai ar Omniva pakomātu, ja pasūtījuma summa pārsniedz 50 Eur. Sīkāka informācija par Omniva šeit.
- 3 Eur, ar Latvijas Pastu vai Omnia pakomātu, ja pasūtījuma summa nepārsniedz 50 Eur
- saskaņā ar izvēlētā piegādātaja, kurjera pakalpojumu sniedzēja cenrādi, ja preci, tās gabarītu un/vai svara dēļ nav iespējams nosūtīt ar Latvijas pastu vai Omniva pakomātu. Piegādes izmaksas katram šādam pasūtījumam tiek aprēķinātas individuāli, ņemot vērā pasūtītās preces izmēru un svaru.
 

Sīkāka informācija pa tel. 20011888,  e-pasts: eboat@eboat.lv

DARBA LAIKS: darba dienās no 10:00-18:00

kosmodroms