Spinings ZENAQ PLAISIR Answer PA90

ZENAQ PLAISIR Answer PA90 ar FUJI K riņķiem
2-4 dienas
Skaits:
ZENAQ PLAISIR Answer PA90 ar RG tipa riņķiem
2-4 dienas
Skaits:
Produkta apraksts

Zenaq Plaisir Answer spinings ir veidots seabass zivju copei no krasta. Tas nozīmē, ka visi sērijā esošie modeļi nodrošina ļoti tālus metienus, maksimālu jutību, un lielu jaudas rezervi, tieši uz blankas apakšējo daļu. Šiem spiningiem ir jauna tipa augstas modularitātes oglekļa blankas. Pateicotiem tam, ir izdevies ietaupīt pat 37% svara, salīdzinot ar iepriekšējās paaudzes modeli. Par cik šie ir divdaļīgie kāti, ļoti svarīga ir blanku savienojuma vieta. Šeit ir izmantots spigot tipa savienojums, kurš nodrošina maksimālu izturību, kā arī nesabojā pašu blankas izliekumu. Lai sasniegtu maksimāli labu rādītājus, šiem spiningiem tiek izmantoti tikai Zenaq patentēti RG tipa gredzeni. Attiecīgi spiningi paredzēti lietošanai tikai ar pītām auklām. Gredzeni ir divreiz vairāk, salīdzinot ar parastā tipa gredzeniem, bet pateicoties tam, pītā aukla ļoti brīvi slīd cauri. RG gredzeniem ir izmantoti SiC ieliktņi. Plaisir Answer ir izmantots Fuji VSS-16 spoles turētājs, matēti melnā krāsā, ar apakšējo vītni. Turklāt šeit ir izmantota divu gredzenu sistēma, kur otrs gredzens droši nofiksē pirmo, pie spoles turētāja esošo, lai novērstu atskūvēšanos lietošanas laikā. Rokturi ir apdarināti ar melnu EVA materiālu, nodrošinot ilgu kalpošanu.

PA75 Power Arm. Optimāls spinings copei tieši no laivas. Spiningam ir jutīga spice, bet jaudīga apakšējā blankas daļa. Optimālais mānekļu diapazons ir 7-25 grami. Šis spinings lieliski tiks galā ar dažādām mānekļa animācijām, ne tikai parasto džigu.

PA83 Bay Waker. Spinings paredzēts vobleru un silikona mānekļu lietošanai. Bay waker garums atļauj to darīt gan no krasta, gan laivas. Pateicoties blankai arī vieglāki mānekļi lido pietiekami tālu. Optimālais diapazons ir 7-18 grami. Ar Bay Waker lieliski varēs just copi, kā arī droši piecirst zivi.

PA88 Crazy Hunter. Universāls spinings, ar kuru var lietot ļoti daudz un dažādus mānekļus, sava testa diapazonā. Pamatā spinings ir domāts copei no krasta, bet to var lieliski izmantot arī no laivas. Optimāls testa diapazons 10-23 grami. Dažādi vobleri, silikona mānekļi, tāpat arī pavadiņu sistēmas – tas viss ir lietojams ar šo spiningu. Faktiski seabass copei domātie spiningi ir vispiemērotākie mūsu copes veidiem.

PA89 Technical Surfer. Salīdzinoši ātrākas un cietākas akcijas blanka. Pamatā šis modelis ir domāts copei ar virsmas mānekļiem. Pateicoties ātrākai akcijai, zivs uzreiz var tik piecirsta. Blankas apakšējā daļa ir pietiekami jaudīga, lai plēsoņu izvilktu. Optimālais mānekļu diapazons 10-28 grami.

PA90 Jaw Breaker – jaudīgs un universāls spinings, ar kuru varēs darboties dažādās tehnikās, ar dažādiem mānekļiem. Spiningam ir ātrā akcija, turklāt apakšējā daļa ir izteikti stingrāka. Norādītais testa diapazons ir 10-50 grami, bet optimālais – 12-47 grami. Pateicoties spininga garumam un blankai, metiena attālums būs ļoti labs. Spinings pieejams ar RG tipa un parastajiem Fuji K gredzeniem, titāna rāmjos. Mūsu ūdeņos šis būs lielisks spinings zandartu ķeršanai, drop šota tehnikai.

PA90 Jaw Breaker pieejams ar FUJI K riņķiem - 660€ un ar RG tipa riņķiem - 824€

Specifikācijas tabula:

Video:

Ražotājs: Zenaq
Ražošanas valsts: Japāna


kosmodroms