Jaunums-pieņemam komisijā

2012-02-05 23:29:02

 

Labas lietas kalpo ilgi, bet var rasties dažādi iemesli kāpēc gribas to samainīt pret jaunu, citu vai vēl labāku, vai vienkārši pārdot kādam, kam tā sagādās prieku un kalpos vēl tik pat ilgi. 
Sākot ar februāri E-boat piedāvā makšķerlietu komisijas pakalpojumus:
-  pieņemam pārdošanā mazlietotas spoles un kātus.
- pieņemam mazlietotu inventāru kā iemaksu jauna iegādei.
- piedāvājam iegādāties lietotu inventāru.
Komisijā pieņemam kvalitatīvus un mazlietotus makšķerrīkus, par kuru pārdošanu ieturam 20% komisijas maksu, kas dārgākajiem rīkiem ietver sevī arī profesionālu inventāra apkopi. Piemēram, jūs atnesīsiet mums Shimano TwinPower spoli, mēs to novērtēsim, vienosimies par cenu un mūsu meistars to iztīrīs, saeļļos un sasmērēs.
Jūsu mazlietotais inventārs var kalpot arī kā pirmā iemaksa par jauniem makšķerrīkiem. Piemēram, jūs tikai pagājušo vasar iesākāt spiningot, iegādājāties labu iesācēja komplektu, bet jau vasaras beigās sapratāt, ka nākamajai sezonai gribēsiet ko vēl labāku. Mēs pieņemsim šo komplektu un palīdzēsim jums izvēlēties jaunu!
Jums jau sen ir bijis sapnis par Shimano Stellu, bet pavisam jaunas iegādi jūsu budžets neatbalsta. Pie mums varēs iegādāties labu lietotu inventāru, ko pārbaudījis un savedis kārtībā profesionāls meistars, tādejādi garantējot, ka tas kalpos vēl ilgi. 
Paturam tiesības izvērtēt un pieņemt komisijā tikai mūsuprāt labu un kvalitatīvu inventāru.
kosmodroms