Labdarības sacensības "Copmaņi Labdarībai 2015"

2015-08-19 16:00:06

"Kaut vienu reizi es spētu tāpat kā viņi..." puika nodomāja un, vērojot divus staltos makšķernieku stāvus, kas rīta miglā tītā laivā pamazām izzuda skatienam, lēnām iestūrēja savu ratiņkrēslu atpakaļ istabā.

Ikdienā skrienot mēs neaizdomājamies kā ir viņiem,... bērniem, pieaugušajiem, pensionāriem, kam ir kādas grūtības pārvietoties, kustēties, saskatīt, saklausīt, ... bet kaut reizi gadā mēs ikviens varam veltīt laiku, izdarīt ko labu un  sagādāt viņiem prieku.

_________________________________________________________________________________________________

2015. gada 3. oktobrī, Mazajā Baltezerā, notiks ikgadējās labdarības sacensības spiningošanā "COPMAŅI LABDARĪBAI 2015", kas kļuvušas jau par tradīciju un daudzu makšķernieku iecienītu atpūtas pasākumu ar sevišķu pievienoto vērtību, proti, atbalstīt bērnus ar īpašām vajadzībām.
 
Šogad sacensības tiek rīkotas jaunā lokācijā - Mazajā Baltezerā, kur ir lielāka iespēja tikt pie smukiem lomiem.
Sacensību starts un finišs pie atbalstītājiem - viesu nama "Eiropa".  Karti skatīt zemāk.
 
Balvu fonds:
sacensības gūst arvien lielāku popularitāti ne tikai no dalībnieku, bet arī atbalstītāju puses, tādēļ šogad būs īpaši bagātīgs balvu fonds no tādiem atbalstītājiem kā SALMO, Normark, eboat.lv, fishbon.lv, Copes lietas pie Uģa un žurnāla Copes Lietas.
 
 
Dalības maksa
Dalības maksa – ziedojums 15.00 eur
Dalības maksu – ziedojumu dalībnieks maksā sacensību dienā, reģistrējoties sacensībām vai arī pārskaita uz biedrības "Sporta makšķerēšanai" kontu. Sīkāku informāciju skatīt nolikumā.
 
Pievienojies pasākumam arī biedrības "Sporta makšķerēšanai" profilā un seko līdzi jaunākajai informācijai. 
 
Laivu rezervācijai lūdzam kontaktēties ar viesu nama administrāciju: tel.nr. +371 26135917
 
 
 
 
Tālrunis informācijai: +371 29215040 vai +371 26775883

 

kosmodroms