Spinings ZENAQ MUTHOS DM The Out Range 93 (RG)

Spinings ZENAQ MUTHOS DM The Out Range 93 (RG)
Skaits:
Produkta apraksts

Zenaq Muthos spiningi ir radīti copei no krasta, vai laivas, ar smagiem mānekļiem. Šie spiningi sevī iemieslo jaudu, ļoti lielu mānekļa metiena attālumu. Muthos blanka ir viedota ar jaudīgu apakšējo daļu, bet spices daļa ir salīdzinoši mīkstāka. Attiecīgi, norādītā testa diapazona mānekļi, tiek mesti tālu. Par cik šis spinings pamatā ir paredzēts copei no krasta, rokturis ir nedaudz garāks, lai droši varētu veikt metienus ar abām rokām. Rokturiem ir sešstūra veida forma, kas atvieglo to satveršanu, un nodrošina komfortablu copi. Paši rokturi ir apdarināti ar melnu EVA materiālu. Spinings neslīdēs no rokām ārā. Ir pieejami modeļi ar klasiskiem K tipa gredzeniem, un ar Zenaq patentētiem RG tipa gredzeniem. K gredzeni ir izmantoti Fuji zīmola, T-KWSG. Šiem gredzeniem ir daudz izturīgākas kājiņas, turklāt tās ir trīs. Tāpat gredzeni ir dubultā pietīti pie blankas, tādejādi nodrošinot papildus izturību. Spicei ir izmantoti Fuji T-NMST gredzeni. Visi gredzeni ir ar titāna rāmjiem un SiC ieliktņiem. Fuji gredzeni ir optimāli izvietoti uz blankas, radot maksimālu vieglu auklas izslīdēšanu. RG tipa gredzeni ir speciāli paredzēti pītajām (PE) auklām. Gredzeniem ir maksimāli piemērots izvietojums, lai metiena attālums būtu optimāls. Paši gredzeni ir ar papildus kājiņām, izturības nodrošināšanai. Spoles turētājs ir Fuji DPS-18 ar apakšējo vītni.

Muthos DM The Out Range 93. Šis spinings ir lieliski piemērots džigam ar mānekļiem līdz 40 gramiem. Spininga blanka ir ar nedaudz ātrāku spices daļu. Tieši tik, lai nodrošināt labi sabalansētu metiena attālumu, kā arī ar kuru varētu lieliski veikt dažādas vidēji smagā džiga animācijas.

Muthos DM The Mid Game 9. Šim modelim blanka jau ir stingrāka , un viskomfortablākie svari ir 25-70 grami. Spiningam ir cietāka blanka, kas ļauj daudz drošāk darboties ar smagākiem mānekļiem, izmantot resnākas pītās auklas, nezaudējot metiena attālumu. Protams, spininga blanka ir ar pietiekamu juadas rezervi, lai tiktu galā ar lielām trofejām. Šis spinings ir piemērots smagam džigam no krasta, vai laivas. Tāpat nevar aizmirst par dropšota tehniku.

Specifikācijas tabula:

Video:

Ražotājs: Zenaq
Ražošanas valsts: Japānā


kosmodroms