Spinings ZENAQ GAHOUJIN AG-80Parabolic

Spinings ZENAQ GAHOUJIN AG-80Parabolic
Skaits:
Produkta apraksts

Zenaq Gahoujin. Spiningu sērija, kura radīta kalmāru copei. Blankas ir ļoti jutīgas, salīdzinoši stingras. Spices daļa ir informatīva, bet asa. Pati blankas apakšējā daļa ar zināmu jaudas rezervi, lai varētu izvilkt arī lielākus lomus. Mūsu apstākļos šie ir lieliski spiningi džiga tehnikai. Jutība būs ļoti augstā līmenī. Džigojot zandartus varēs lieliski piecirst, un izvairīties no loma zaudēšanas. Gredzeni ir izmantoti tikai Zenaq patentētie RG tipa. Šie ir uz titāna kājiņām, ar SiC ieliktņiem, paredzēti tieši pītai auklai. Spoles turētājs ir izmantots Fuji VSS-16, turklāt ar dubultu spoles nostiprināšanas uzgriezni. Attiecīgi copējot nevar atskrūvēties spole vaļā. Spininga rokturi ir apdarināti ar tumši brūnas krāsas EVA materiālu. Rokturis ir dalītais, lai atvieglotu svaru, kā arī, lai būtu vieglāk veikt metienus. Spinings ir aprīkots ar ērtu mānekļu turētāju. Gahoujin sērijā ir vairākas specializētas modeļu grupas:

Accura – spiningi ar salīdzinoši mīkstāku spices daļu, no visiem viss universālākie

Spada – vidēji ātra spice, paredzēta džiga tehnikai, kad veicam dažādas animācijas

Duro – šie ir visjaudīgākie spiningi ar ātru spici. Var izmantot agresīvām džiga tehnikām, dažādām rāviena tehnikām.

Parabolic – šim ir paraboliska blanka, ļoti mīksta spice. Nodrošina līganu animāciju un lieliski notur zivi.

AG78 Accura. Ar šo spiningu viss ērtāk ir darboties tieši no laivas. Optimālais testa diapazons 9-22 grami. Pamatā var izmantot dažādas džiga tehnikas. Jutība ir augstā līmenī.

AG80 Spada. Spinings paredzēts džigam no krasta. Maksimāli jutīga blanka. Pēc spices kustībām var lieliski nolasīt grunti. AG80 lieliski notur zivi, turklāt var veikt maksimāli jaudīgus piecirtienus. Zandartu copei šis faktors ir ļoti no svara. Optimālais mānekļu diapazons 9-22 grami.

AG86 Spada. Pats garākais modelis šajā sērijā. Blanka ir salīdzinoši asa, ar jaudīgu spici. Var veikt asus piecirtienus. Optimālais mānekļu svars 13-24 grami. Šis būs ļoti labs zandartu džigam, kā arī dropšota tehnikai.

AG82 Duro. Ļoti ātra, asa blanka. Ar šo spiningu var veikt asas animācijas, dažādas rāvienu tehnikas. Optimālais mānekļu svars 15-34 grami. AG82 lieliski noderēs pie rudens džiga, copējot plēsoņas, kuras bieži vien reaģē uz asākām animācijām.

AG80 Parabolic. Spinings ar parabolisku akciju. Lielisks metiena attālums. Ar šo spiningu var veikt dažādas grunts skrāpēšanas tehnikas, kā arī ķert uz džiga ļoti uzmanīgu un bailīgu zivi. Garums ir lieliski piemērots copei gan no krasta, gan laivas. Optimālais mānekļu svars 13-28 grami.

Specifikājijas tabula:

Video:

Ražotājs: Zenaq
Ražošanas valsts: Japānā


kosmodroms