Termoveļa FAHRENHEIT POWER STRETCH PRO ZIP SLASH krekls, melns, FAPS07701

79.90 LVL

55.90 EUR

2-4 dienu laikā
FAHRENHEIT POWER STRETCH PRO ZIP SLASH BLACK XXL izmērs
2-4 dienas
Skaits:
Produkta apraksts
Kvalitatīvas, elastīgas termoveļas krekls lieliski izvada lieko mitrumu un saglabā siltumu un komfortu. Krekls ar garām piedurknēm, augstu apkakli un sānu rāvējslēdzēju uz 1/4 slīpā dizainā.
 
Termokrekls no mūsdienīgā materiāla Polartec® Power Stretch®Pro novada par 30% vairāk mitruma. Šis termokrekls žūst ļoti ātri, divreiz ātrāk kā no kokvilnas. Ļoti labi pieguļ ķermenim un staipās uz četrām pusēm, tādā veidā nodrošina ķermenim maksimālu brīvību un ērtību. Krekls ir elpojošs un ļoti ērts. Kā arī krekls ir ļoti viegls, izturīgs un papildus sargā arī no aukstuma un vēja. Šo kreklu atļauts mazgāt veļasmašīnā pie zemas ūdens temperatūras!
 • Ražošanas tehnoloģijas - Polartec® Power Stretch® Pro
 • Materiāls - 88% Poliesters, 12% Spandekss
 • Rāvējslēdzis - YKK®
 • Ražots - Ukrainā
 • Krāsa - Melna

Polartec® Power Stretch® Prošādai tehnoloģijas termoveļai ir divkomponentu trikotāžas struktūra, kas izvada par 30% vairāk mitruma, kā vienkomponentu. Žūst ļoti ātri. Šāda termoveļa ir ļoti viegla, izturīga un papildus sargā arī no vēja. 

Materiāls ir ļoti elastīgs (stiepjas četros virzienos), ar pastiprinātu izturību (nedeformējas). Šķiedras unikālais dizains sastāv no diviem slāņiem: spēcīga neilona virsma samazina berzi ar citiem apģērbu slāņiem un palielina tā izturību pret nodilumu un mīkstu iekšējo mitrumu uzsūcošo slāni. 
Polartec® Power Stretch® Pro ™ ir ar Odor Resistant® tehnoloģiju, kas nodrošina pretmikrobu aizsardzību un novērš nepatīkamus aromātus. Materiāls ir pilnīgi hipoalerģisks. Materiāla blīvums - 247 g / m2. Sastāvs - 52% poliesters, 10% spandekss un 38% neilons. Produktus no šī auduma var mazgāt veļas mašīnā.
 
PAR FAHRENHEIT APĢĒRBU:
 
Fahrenheit ir vadošais termodrēbju ražotājs no Ukrainas. Fahrenheit piedāvā ļoti plašu sortimentu ar dažādām termodrēbēm, priekš dažādām nodarbēm. Fahrenheit termodrēbes, tas ir - komforts, ērtums, stils, izturība un aizsardzība no nelabvēlīgiem laika apstākļiem. Fahrenheit termodrēbju ražošanā izmanto speciālos materiālus: PrimaLoft®, Gelanots® un Polartec®.
 • PrimaLoft® -  ir augstas kvalitātes materiāls, kas nodrošina aizsardzību aukstā laikā.  Primaloft ir viegls, gaisa caurlaidīgs, vēja aizsargājošs, ūdeni atgrūdošs materiāls, kas saglabā sausu un siltu ķermeni nelabvēlīgos laikapstākļos. Primaloft saglabā siltumu arī, kad ir mitrs, un tas ir ātri žūstošs. Primaloft mikrošķiedras, ir apstrādātas, lai radītu materiāla struktūru ar pirmšķirīgām siltumizolācijas īpašībām un šī tehnoloģija ir īpaši patentēta. Primaloft - tā ir lieliska kvalitāte, vieglums un termoizolācija. Šis materiāls ir iestrādāts kā odere cimdos, jakās, zeķēs un apavos.
 • Gelanots® - no šī materiāla tiek izgatavots viegls un plāns apģērbs, kas ir ērti transportējams un paredzēts uzvilkt, kad mūs pārsteidz nelabvēlīgi laikapstākļi. Materiāls ir ūdensizturīgs un elpojošs.  Gelanots ir viegls un ļoti elastīgs bezsporu membrānu materiāls, kas izgatavots, izmantojot speciālas tehnoloģijas. 
 • Polartec® - ir speciāls mikrošķiedras audums, kas ir neaustas drānas sintētisks materiāls ar izteiktu mitruma caurlaidību. Tas lieliski saglabā siltumu un tam ir termoregulācijas īpašības. Tas ir izturīgs materiāls, kuram nav nepieciešama īpaša piesardzība to mazgājot. Polartec® materiāls var tikt izmantots:
 1. Bāzes slāņa termodrēbēm -  Polartec pilnīgi absorbē mitrumu no ādas, ātri izžūst un nodrošina elpošanas spējas, radot maksimālu komfortu.
 2. Vidējā slāņa termodrēbēm - Polartec augsto tehnoloģiju izolācijas materiāli ir neticami izturīgi un paredzēti dažādiem laika apstākļiem.
 3. Kā ārējā slāņa drēbju aizsargmateriāls - tam ir lieliskas izturības īpašības pret nelabvēlīgiem laika apstākļiem, neierobežojot gaisa caurlaidību.
Termoveļas biezums un slāņi:
 • Bāzes, jeb plāna un viegla termoveļa, kura paredzēta vilkšanai tieši un ķermeņa kā pirmo kārtu. Plānā termoveļa cieši pieguļ ādai, novada mitrumu un uztur ādu sausu. Šādu veļu izmanto ne pārāk aukstā laikā kā vienīgo slāni, bet aukstā laikā, kā pirmo slāni. Kā virsējo kārtu ir jāvelk drēbes, kas aiztur vēju un atgrūž mitrumu.
 • Vidēja biezuma termoveļa ir izmantojama gan kā pirmās kārtas termoveļa, gan kā otrais slānis, ja nepieciešams papildus siltums. Atkarīgs no fiziskās aktivitātes intensitātes un laika apstākļiem
 • Biezā, jeb smagā termoveļa ir paredzēta auktiem laika apstākļiem un to velk virsū plānajai, vai vidējā biezuma termoveļai. Šāda termoveļa parasti ir bieza un nodrošina ļoti labu siltumu pat ļoti aukstā laikā.
 
IZMĒRU SALĪDZINOŠĀ TABULA:
Ražotājs: FAHRENHEIT
Izmērs: XS-XXXL
Krāsa: Melna
Ražošanas valsts: Ukraina
Artikuls: FAPS07701


kosmodroms