MARINE Laiva STRONG RANGE 400 SC NEW

MARINE Laiva STRONG RANGE 400 SC NEW
Skaits:
Produkta apraksts

Par STRONG RANGE sērijas laivām

MARINE modeļiem 370S, 400S un 450S ir lielāka konstrukcija nekā Light sērijas laivu modeļiem.

Šī sērija var pārvadāt vairāk cilvēku, ir stabilāka un drošāka sava paaugstinātā sāna dēļ. Ar šīm laivām var pārvietoties arī nelielos viļņos.

Marine 370U, 400U, 400UL un 450U ir plats V korpuss un augstāki sāni, lai nodrošinātu lielāku drošību arī lielākos viļņos. Šī iemesla dēļ tās ir ļoti populāras makšķernieku vidū un arī brīvās atpūtas cienītājiem. Šīs laivas var aprīkot ar tālvadības pulti.

            500S un 500U ir lielākās laivas MARINE klāstā.

Tās izceļas, pateicoties izcilam sniegumam, ārkārtīgi augstai stabilitātei un nevainojamai darbībai uz skarbās jūras. Lielākajā daļā gadījumu, tās ir ideāli piemērotas atpūtai uz ūdens. 500S ir ātrākais modelis MARINE ģimenē, ja tas ir savienots ar 40 ZS motoru, sasniedzot līdz pat 60 km / h.

500U ir lielākā laiva MARINE klāstā, piedāvājot gan vairāku cilvēku ietilpību, gan kravnesību, padarot to piemērotu niršanas grupām vai pasažieru pārvadāšanai. 500U ir daudzpusīga laiva, piemērota tāliem kuģošanas apstākļiem,  makšķerēšanai, kā arī ir ideāla kā darba vai glābšanas laiva ekstremālos apstākļos.

Par šo laivu:

Šī laiva būs piemērotākā kā treneru laiva jahtu, airu un kanoe braucieniem/sacensībām. Ideāli piemērota 1-2 cilvēkiem. Tā ir ļoti viegla un ātra, taču neizraisa lielus viļņus. Lielākai ērtībai laivā ir paredzēts pietiekoši daudz vietas. Izvēles spārnus ap laivu, lai novērstu iespējamos bojājumus, kad tās tuvojas viena otrai un saskarās.

Marine 400 SC ir laiva, kas paredzēta treneriem vai tiesnešiem jahtu sacīkstēs, to iecienījuši arī ugunsdzēsēji un glābēji, bet to var izmantot arī atpūtai.

Tā ir ērta viegla laiva, kuru ir ļoti viegli izmantot un ar to ir viegli manevrēt. Tās galvenās priekšrocības ir mazs svars un izdevīga cena. Tā kā tās svars ir nedaudz virs 100 kg, diviem cilvēkiem uz laivas, vieglam braucienam, pietiek ar 10 ZS motoru.

Šī laiva ir testēta dažādos pasākumos Čehijā, kas sākās ar jaudīgāku 20 zirgspēku motoru, taču gada laikā tika noskaidrots, ka pat ar 10 ZS motoru, braukšana vējā, kas nepārsniedz 10 m / s, nav problēma. Tikai kādās konkrētās vietās, ar lielākiem viļņiem, laivā sāka nedaudz šļakstīties ūdens. Tomēr šādiem apstākļiem un, iespējams, tuvsatiksmes kuģošanai, ir pieejams Marine 450 SC.

Testa ietvaros, gar kuģa perimetru, tieši zem borta, tika uzstādīts spārns, kas novērš pašas laivas un citu laivu, kas tuvojās, bojājumus. Šajai laivai pietiek ar vienkāršu pilotu kabīnes aprīkojumu. Papildus stūrei, konsolē ir ūdensizturīga uzglabāšanas kaste un dzērienu turētājs, kas labi iederas VHF, un rokas radio. Zem konsoles ir uzstādīts praktisks plaukts citām lietām, kas trenerim ir nepieciešamas. Vēl viena kastīte virvēm vai vestēm atrodas kabīnes vidū, bet lielākā - priekšgalā. Pārnesumkārbas svira atrodas laivas labajā pusē.

Marine 400 SC ir ietilpīga, un to var viegli piekraut ar bojām, rezerves burām, stūriem un citām lietām, kas nepieciešamas uz ūdens treniņu vai burāšanas sacensību laikā. Vēl viena priekšrocība ir vadāmība - to var viegli uzlikt uz ūdens un izvilkt no ūdens ar jebkuru automašīnu.

Tehniskā informācija: (angļu valodā)

Svarīga informācija

Par konkrēto laivu sīkāku informāciju un saderību ar aksesuāriem var uzzināt zvanot uz EBOAT.LV tālruni! 
Mūsu laivu speciālists un pārstāvis spēs Jums piemeklēt labāko laivu un risinājumu dažādos ar laivām saistītos jautājumos
 

Ražotājs: MARINE
Materiāls: Alumīnijs
Augstums: 0,655 m
Garums: 3,99 m
Max Svars laivā: 525 kg
Svars: 85 kg
Max.pers.: 5
Max. Motora jauda: 25 HP
Max.Motora svars: 80 kg
Alumīnija biezums - apakšdaļā: 1,6 mm
Alumīnija biezums - sānos: 1,4 mm
Ribu skaits: 5
Ķīļu skaits: 5
Kategorija: D


kosmodroms