Elektromotoru mēnesis

2022-05-03 18:14:15

Mūsdienās elektromotors ir kļuvis par gandrīz neaizvietojamu sabiedroto laivā.
Tas spēj ne tikai klusām pārvietot laivu no punkta A uz B, bet tam piemīt arī enkura, spot lock, jogging un citas ērtas un noderīgas funkcijas.

Visu maija mēnesi piedāvājam iegādāties elektro motorus par īpaši izdevīgām cenām. Gan atsevišķi, gan komplektā ar akumulatoru.

UZ TRANČA UZSTĀDĀMIE ELEKTROMOTORI

  • MinnKota ENDURA C2 - budžeta klases elektromotoru sērija. Šie motori ir īsti darba zirgi un piemēroti nelielām piepūšamajām vai plastikāta laivām, tāpat tos var lieliski izmantot nomas laivām, jo ir viegli un ātri uzstādāmi un noņemami.   
  • MinnKota ENDURA MAX - Enduras sērijas advancētā versija ar digital Maximizer, kas padara šo elektromotoru īpaši ekonomisku. Ražotājs norāda, ka šis elektromotrs ir 5x ekonomiskāks kā Endura C2 sērija. Respektīvi jums ir nepieciešams mazāks akumulators. Pērkot ar akumulatoru komplektā - vēl izdevīgāk! 

LAIVAS PRIEKŠGALĀ UZSTĀDĀMIE ELEKTROMOTORI

  • MinnKota PowerDrive SPOT LOCK MICRO - budžeta klases elektromotors, kam ir visas, laivas priekšgalā montējama, elektromotora pamatfunkcijas par pievilcīgu cenu.
  • MinnKota TERROVA -  Izturīgs, uzticams un pietiekami jaudīgs, lai būtu nopietnu copmaņu izvēles topa augšgalā.
  • MotorGuide Xi3 - Xi5 mazākais brālis ar visām nepieciešamajām funkcijām ērtai copei no laivas. Šobrīd ļoti pievilcīga cena! 

 

JA ELEKTROMOTORA IEGĀDEI NEPIECIEŠAMS AIZDEVUMS, TO VISĒRTĀK NOKĀRTOT ŠEIT

Sadarbībā ar aizdevums.lv esam izstrādājuši īpašus nosacījumus un ērtu aizdevuma noformēšanu mūsu klientiem. 

kosmodroms