Izstāde Baltic Boat Show 2018

2018-03-18 19:29:51

Laipni aicināti izstādē Baltic Boat Show apmeklēt eboat.lv stendu, kurā ar prieku izrādīsim un prasmīgi pastāstīsim par rūpīgi sakomplektētu, dažādu populāru zīmolu jaunāko produktu sortimentu.

EHOLOTES,  ELEKTROMOTORI UN AKSEUĀRI

 • RAYMARINE - šis zīmols makšķerēšanas elektronikas lauciņā vairs komentārus daudz neprasa, - kristālskaidrie ekrāni, Chirp sonāri, 3D un ātrie procesori ir tikai dažas no šī zīmola priekšrocībām. Stendā būs gan lieliskais AXIOM, gan iecienītā Dragonfly sērija.
 • LOWRANCE - šogad galvenais šī ražotāja jaunums ir pilnībā pārstrādāta Hook sērija, kas tagad kā Hookk2 ietver sevī ļoti plašu modeļu klāstu un tiek pozicionēta kā visvienkāršākā un attiecīgi lietotājam visvieglāk lietojamā eholote. Līdzās jaunumiem būs arī Elite TI un HDS Carbon sērijas. 
 • DEEPER SmartSonar eholotes - saslēgšana ar viedtālruni vai planšeti, ērti pārnēsājams, nemitīgi uzlabota un par brīvu atjaunojama programmatūra, ziemas un vasaras režīms,  to visu jau Latvijas makšķernieki ļoti labi pazīst. 
 • HUMMINBIRD eholotes - ja apsverat domu par iecienīto Side Imaging uzstādīšanu arī savā laivā, ir vērts to papētīt tuvāk un saprast tā gultnes pētīšanas iespējas un priekšrocības, sevišķi tagad, kad veiksmīgi uzsāktā HELIX sērija papildināta ar 7, 9, 10, 12" ekrāniem, Chirp tehnoloģiu, AutoChart Live kartēšanu un daudz ko citu.
 • MINN KOTA elektromotori - aicinām iepazīties ar laivas priekšgalā uzstādāmajiem elektromotoriem, kas būs uzstādīti uz demo laivām un pieejami demonstrācijai.

 

 • MOTORGUIDE elektromotori - arvien pārliecinošāk sāk iekarot Latvijas tirgu, piedāvājot īpašības, ko konkurenti vēl tikai uzlabo. 

 

SPOLES, KĀTI, AUKLAS, MĀNEKĻI, AKSESUĀRI  ...

 • FAVORITE - kopš 2017.gada eboat.lv ir kļuvis par oficiālo mūsdienīgā Favorite zīmola pārstāvi Latvijā. Mūsu stendā varēs apskatīt dažādu sēriju spiningus, sākot no iecienītajām budžeta klasēm līdz pat smalkākajiem un dārgākajiem. Un, protams, arī jaunais un jau populārais X1 sortiments tur būs! Kā arī jaunās pītās PE x4, x3 un x8 auklas, akseusāri un spoles. 
   
 • SELECT - plašā sortimentā kvalitatīva un tajā pat laikā cenu ziņā ļoti pieejama Latvijas ūdeņos notestēta mīkstā ēsma, kas garšo dažādu sugu plēsīgajām zivīm.  
   
 • SHIMANO spoles -  viens no pasaules vadošajiem makšķerspoļu ražotājem, kas turpina piedāvāt pagājušajā gadā veiksmīgi pārstrādātās spoļu sērijas sākot no budžeta klases līdz ekskluzīviem etaloniem. Šogad savukārt uzmanība jāpievērš pilnīgi jaunajai STELLAi, kas šogad izceļas ar īpaši vieglu un vienmērīgu gaitu, un ... labāku cenu kā priekšgājējām. 
 •  
 • RAPALA jaunākie vobleri - tikko no rūpnīcas atvest, vēl "silti"  jaunākie Rapala sortimenta vobleri, daži no kuriem izskatās kā īstas zivtiņas un ļoti medīgi. Šogad papildinājums arī tik aktuālajā lielo mānekļu tēmā.
 • CUDA - amerikāņu zīmols, kas piedāvā augstas kvalitātes, nerūsējoša tērauda aksesuārus ar titāna pārklājumu - nažus, knaibles, mutes atvērējus, zvīņu tīrītājus un daudz ko citu.  
 •  
 • JŪRAS MAKŠĶERĒŠANAI - produktu sortiments un profesionāli ieteikumi makšķerēšanai Skandināvijā. Pilkeri, lielās ēsmas zivis, kāti spoles nopietnai copei
 •  
 • FAHRENHEIT apgērbs ir radīts, lai nodrošinātu ideālu komfortu, visdažādākajos laikapstākļos. Tas ir sasniegts pateicoties mūsdienīgu materiālu izmantošanai – Polartec Power Grid, Power Stretch, Power Strecth PRO, Classic, Soft Shell. Fahrenheit klāstā varēsiet atrast, gan termoveļas, no pamata slānim, līdz bieziem flīšiem, vēja aizturošās jakas, siltus cimdus, cepures. Par pamata slāni var izmantot termoveļas, kas šūtas no Polartec Power Dry materiāla, kurš ir elastīgs, pieguļošs, tai pašā laikā ar ļoti augstu elpotspēju. Kā nākošo slāni noteikti var izmantot flīsa apģērbu no Polartec Classic materiāla, kurš ir pieejams trīs dažādos biezumos – 100, 200 un 300. Thermal PRO materiāls ir jau daudz labāks, salīdzinoši vieglāks, turklāt atgrūž mitrumu. Un, protams, nedrīkst aizmirst pret aizsardzību no vēja ko nodrošina Polartec Windblock audums, kurš aiztur vēja iekļūšanu, un atgrūž mitrumu. Lai cope sagādātu prieku ir jāizvēlas apģērbs, kurš ļaus nedomāt par laikapstākļiem!
 • FASTEN stiprinājumi - universāli stiprinājumu risinājumi jebkāda aprīkojuma ērtai un elegantai uzstādīšanai jebkāda tipa laivā - arī piepūšamajā! vienā universālā modulī stiprinās dažādi turētāji, kronšteini, platformas eholotēm, devēju turētāji utt. Lieliski risinājumi ērtākai un modernākai makšķerēšanai!
kosmodroms